Šviestuvai, šviestuvų salonai

Rasta prekių: 5. Rodomi rezultatai: 1 - 5.

LAUKO ŠVIESTUVAI - TAKELIO ŠVIESTUVAI

Takelio šviestuvas "Phobos" 2 W LED
Modernus lauko šviestuvas su LED lempute. Pagamintas iš akmens miltelių sumaišytų su guma - ypač atsparus šalčiui. Paprasta instaliacija su greitomis jungtimis ir žema 12V įtampa leidžia susikurti stilingą kiemo apšvietimą per kelias minutes. Šviestuvo pagalba lengvai sukursite jaukią aplinką tiek naujuose, tiek renovuojamuose kiemuose, soduose, nes laidų nebūtina užkasti bei gadinti veją, ardyti trinkelių ir pan.
Plačiau apie parduodamus produktus rasite apsilankę internetinėje parduotuvėje: www.bustostilius.lt

LAUKO ŠVIESTUVAI- PROŽEKTORIAI

Prožektorius "Arigo", tinkamas naudojimui po vandeniu, puikiai apšvies jūsų kiemą ar vandens telkinį. Prožektorius, su reguliuojamu korpusu, yra pagamintas iš tvirto ir nerūdijančio plieno, kuris garantuoja ilgaamžiškumą ir apsaugo nuo pažeidimų. Apšvietimo sistema yra žemos įtampos (12V) todėl 100% garantuoja visišką vaikų ir gyvūnų saugumą sode.
Plačiau apie parduodamus produktus rasite apsilankę internetinėje parduotuvėje: www.bustostilius.lt

LAUKO ŠVIESTUVAI - POVANDENINIAI ŠVIESTUVAI

Prožektorius "Lapis" 3 W LED.
Lauko šviestuvas su 3W LED lempa akmenyje. Tinkamas naudoti lauke ir po vandeniu (IP68). Apšvietimo sistema yra žemos įtampos (12V) todėl garantuoja vaikų, gyvūnų, taip pat ir žuvų, kai šviestuvas įrengiamas po vandeniu, saugumą.
Plačiau apie parduodamus produktus rasite internetinėje parduotuvėje: www.bustostilius.lt

LAUKO ŠVIESTUVAI - ĮLEIDŽIAMI ŠVIESTUVAI

Įleidžiamas LED šviestuvas, kuris gali apšviesti ne tik jūsų kiemą, bet ir baseiną. Šviestuvas puikiai tinka įmontuoti į laiptus, terasas, taip pat, dėl nerūdijančio plieno tinkamas naudoti vandenyje. Apšvietimo sistema yra žemos įtampos (12V) todėl 100% garantuoja visišką vaikų ir gyvūnų saugumą sode.
Šios sistemos saugumas ir paprastumas leidžia įsirengti apšvietimą pačiam, be elektriko pagalbos.
Plačiau apie parduodamus produktus rasite apsilankę mūsų internetinėje parduotuvėje: www.bustostilius.lt

LAUKO ŠVIESTUVAI - SIENINIAI ŠVIESTUVAI

Stilingas LED šviestuvas, tinkamas tvirtinti prie sienos, ne tik apšvies, bet ir taps gražiu Jūsų kiemo akcentu. Modernus šviestuvas yra pagamintas iš tvirto ir nerūdijančio plieno, kuris garantuoja ilgaamžiškumą ir apsaugo nuo pažeidimų. LED lemputės tarnauja ilgai ir sunaudoja mažiau energijos, dėl to yra taupios.Apšvietimo sistema yra žemos įtampos (12V) todėl 100% garantuoja visišką vaikų ir gyvūnų saugumą sode. Šios sistemos saugumas ir paprastumas leidžia įsirengti apšvietimą pačiam, be elektriko pagalbos.Plačiau apie parduodamus produktus rasite adresu: www.bustostilius.lt