SKIRAIDA, UAB
Adresas Adresas:
A. Juozapavičiaus pr. 44, LT-45220 KAUNAS
Telefonas Telefonas:
(600) 42024
El. paštas El. paštas:
Tinklalapis Tinklalapis:
Kodas Kodas:
135233855
Veiklos apibūdinimas:
Elektros instaliacijos prekės. Apšvietimas. Laidai, kabeliai. Mažmenine elektros prietaisų prekyba .
Vartotojų įvertinimas:

4 / 5 (įvertino 3 )

Informacija

SKIRAIDA, UAB
A. Juozapavičiaus pr. 44, LT-45220, KAUNAS (600) 42024

Įmonės pristatymas

Mažmenine elektros prietaisų prekyba užsiimanti UAB SKIRAIDA, įsikūrusi pamažu atsinaujinančiame Žemųjų Šančių rajone Kaune, gali pasiūlyti sprendimą kiekvienam klientui. Įmonės parduotuvėje didžiausias rusiškų elektros prietaisų ir jų detalių pasirinkimas Kauno apskrityje, o profesionalūs pardavėjai - konsultantai pasiūlys, parinks ir sukomplektuos, kuo pakeisti elektros įrangą ir atskirus jos elementus, kuriais jau nebeprekiaujama.
1998 m. savo veiklą pradėjusios UAB SKIRAIDA parduotuvėje prekiaujama Lietuvos, Rusijos ir kitų užsienio gamintojų elektriniais prietaisais bei detalėmis. Platų produkcijos asortimentą siūlanti firma orientuojasi į pramoninį vartotoją, ieško tiekėjų ir partnerių užsienyje. Parduotuvės lentynose siūloma Europoje ir visame pasaulyje vertinamų Vokietijos kompanijų OSRAM, JUNG, HAGER, šveicarų ABB, kaimyninės Lenkijos firmos ELEKTROPLAST ir daugelio kitų elektros prietaisų gamintojų kokybiška produkcija.
UAB SKIRAIDA klientai: gamybininkai, viešosios įstaigos ir individualūs klientai (ūkininkai, elektrotechnikai, projektuotojai).
Visas dėmesys skiriamas siūlomos prekės kokybei ir kultūringam aptarnavimui, todėl į firmos parduotuvę renkasi pirkėjai ne tik iš Kauno, bet ir iš aplinkinių miestų bei miestelių. Nuolatiniams UAB SKIRAIDA klientams skiriamas ypatingas dėmesys, taikomos nuolaidos bei priimami išankstiniai užsakymai, todėl pirkti čia visuomet patogu.
Produkcijos įvairovė, konkurencinga kaina ir individualiai pagal kliento poreikius parenkami elektros prietaisai ir jų priedai nudžiugins net ir tuos pirkėjus, kurie apie elektrą ir jos įrenginius išmano kur kas mažiau nei specialistai. Siūloma elektros instaliacijos elementų, jungiklių, kištukinių lizdų bei tvirtinimo elementų formų įvairovė patenkins ir tuos, kurie nori, kad elektros įranga puikiai derėtų prie namų ar kitos paskirties patalpų interjero.
Didžiausią siūlomo asortimento grupę sudaro elektros valdymo ir kontrolės įranga (dažnio keitikliai, kontaktoriai ir jų priedai, įvairios relės), elektros skydai, įvairios paskirties kabeliai (jėgos, instaliaciniai, jungiamieji), taip pat apšvietimo lempos, pramoniniai ir interjero šviestuvai ir jų įranga. Tiek pavieniams, tiek pramoniniams vartotojams čia verta pirkti automatinius išjungiklius, saugiklius ir maitinimo šaltinius. UAB "Skiraida" parduotuvėje galima įsigyti šildymo įrenginių, įvairių elektros matavimo prietaisų bei ryšio, signalizacijos ir jų instaliacijos reikmenų.
UAB SKIRAIDA dirba nuosekliai ir atsakingai, seka besikeičiančias elektros prietaisų gamintojų ir pardavimų rinkos aplinkybes, diegia naujas įmonės ir prekių pristatymo technologijas. UAB SKIRAIDA orientuojasi į įvairius klientus, nuolat rūpinasi, kad jie gautų tai, kas reikalinga stabiliam gamybinių procesų palaikymui ir kasdienybei be rūpesčių.
Mūsų prekės:
Elektros skydai;
Elektros valdymo ir kontrolės įranga;
Apsaugos prietaisai ir priemonės;
Elektros įrenginiai;
Kabeliai ir laidai;
Medžiagos montavimui;
Instaliacijos elementai;
Lempos;
Šviestuvai;
Ryšio, signalizacijos ir apsaugos sistemos;
Įrankiai ir įranga;
Maitinimo šaltiniai;
Matavimo prietaisai;
Šildymo ir vėdinimo įrenginiai;
Elektronikos komponentai;
Kitos prekės.

Prekių ženklai

CHINT, EKOLED, EMAS, FINDER, HAUPA, ISKRA, JUNG, KANLUX, KOPOS, LENA LIGHTING, LIETKABELIS, LIREGUS, MENNEKES, NEXTEX, OSRAM, SPELSBERG, STEINEL, VILMA, VOSSLOH SCHWABE

Žemėlapis

Rodyti žemėlapį