Straipsniai

Teminis straipsnių sąrašas

Naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti termosą, kuriame gėrimai išliktų karšti ar šalti kelias valandas?

2024-01-25
Išsirinkti tinkamą termosą, kuriame jūsų gėrimai ištisas valandas išliktų norimos temperatūros, gali būti šiek tiek galvosūkis. Nesvarbu, ar esate kavos mėgėjas, kuriam per ilgą kelionę į darbą ir atgal reikia karšto gėrimo, ar sportininkas, kuriam per visą dieną trunkančias varžybas reikia šalto drėkinimo, tinkamas termosas yra nepakeičiamas sąjungininkas.

Kokie išmaniųjų namų sprendimai labiausiai padeda sutaupyti?

2024-01-23
Renovuojantiems, įsirenginėjantiems ar dar tik statantiems namus verta galvoti dviem žingsniais į priekį. Kai jau įsikelsite į būstą arba į jį sugrįšite, daug pakeitimų daryti nesinorės.

Į ką atsižvelgti renkantis klozetą?

2023-03-14
Nesuklysime pasakydami, kad klozetai yra vieni svarbiausių vonios kambario santechnikos įrenginių. Juos keičiame itin retai, tačiau būtent dėl to norisi įsigyti visus poreikius atitinkantį prietaisą.

Šildymo sezonas jau čia: kokie sprendimai padės šildymą kontroliuoti efektyviai, o sienų neapkrauti skirtingo dizaino valdikliais?

2020-10-30
Rudens ir žiemos mėnesiais, kuomet uždarose erdvėse praleidžiama daugiau laiko, nesunku įvertinti, kaip teigiamai gyvenimo kokybę lemia aplinka, kurioje gera tiesiog būti. Pastaraisiais metais termometro stulpelis šaltuoju metų laiku nebenuslūgsta labai žemai, bet šilto jaukumo vėsesnėmis dienomis vis tiek norisi.

Šviesos jungikliai: kaip išsirinkti ir apie kokias funkcijas verta pagalvoti?

2020-08-27
Statotės, remontuojatės namus, ir pagaliau atėjo laikas šviesos jungikliams bei kištukiniams lizdams. Greičiausiai neketinote tam skirti daugiau laiko kaip užsukti pakeliui po darbo į specializuotą parduotuvę. Tačiau ar tik bežiūrint į milžinišką jungiklių asortimentą nekyla įtarimas, kad visa tai – ne vien apie skirtingas formas, spalvas ir kainas?

Parketo įrengimas. Kaip išsirinkti parketlentes?

2019-02-11
Jau daugelį metų parketas yra pagrindinis dizaino ir vidaus erdvės elementas. Kodėl taip atsitiko? Tai ne tik mada, nes mediena yra žinoma dėl savo savybių: didelis elastingumas, didelis atsparumas, ji yra puikus šilumos ir garso izoliatorius. Medienos parketo įrengimas yra geriausias sprendimas, jei norite savo namuose sukurti sveiką, jaukią ir patogią atmosferą.

Avarinis durų atrakinimas

2019-02-11
Kiekvienam iš mūsų bent vieną kartą gyvenimą teko atsidurti nemalonioje situacijoje, kai užstrigo namų ar kitos durys ir negalėjote patekti į vidų arba išeiti iš patalpos. Geresnė situacija, jeigu jūs tuo metu buvote lauko, o ne patalpoje, nes tokiu atveju esate tarsi kalėjime. Bet kokiu atveju tokia situacija yra labai nemaloni.

Lazerinis graviravimas: originalumas ir puošnumas

2019-02-06
Lazerinį grviravimą dažnai renkasi žmonės, ieškantys originalių dovanų ar tiesiog trokštantys savo namų, biuro ar kitą interjerą papuošti išskirtinėmis detalėmis. Tačiau šios srities meistrai sako, jog tai nėra vienintelė graviravimo paskirtis. Tad ką derėtų žinoti apie lazerinį graviravimą?

Skardos lankstymo ypatumai

2019-01-31
Skardos lankstymas yra būdas pagaminti įvairius daiktus iš šios medžiagos. Lakštinio metalo lenkimo yra metalo formavimo procesas, kuris sukuria plastinę deformaciją per lenkimo ašį. Paprastai lankstymas nesukuria lakštinio metalo storio pokyčių. Pramonėje šis procesas naudojamas siekiant suteikti lakštiniam metalui daugiau tvirtumo ir standumo, pakeisti jo inercijos momentą arba pagerinti produktų išvaizdą.

Statybos taisyklės: patikėkite savo verslo gerą vardą profesionalams

2019-01-23
Statydami namą ar kokį kitą statinį, galvojame, jog pakanka puikaus pastato projekto, geros statybos komandos ir visi darbai eisis kaip iš pypkės. Deja, realybė šiek tiek kitokia. Egzistuoja statybos taisyklės, kurių privalu laikytis. Taigi, ką apima šios taisyklės ir kas jas parengia?

Fibrocementinių plokščių privalumai

2019-01-22
Fibrocementinės plokštės kitaip dar vadinamos pluoštinio cemento plokštėmis. Fibrocementinės dailylentės yra surenkamos ir apsaugančios namų išorę. Pluoštinis cementas - tai mišinys, kurio sudėtyje yra smėlio ir pluošto, pagaminto iš kartono. Investicijos į pluoštinio cemento dailylentes yra naudingos ir ilgalaikės.

Kokie žemės darbai atliekami prieš pradedant statybos darbus?

2019-01-15
Prieš statydami kokį nors statinį, pirmiausia tinkamai turime paruošti žemę, ant kurios puikuosis mūsų namai, vasarnamis, planuojama įkurti įmonė ar koks nors kitas pastatas. Pagauti entuziazmo, dažnai manome, jog patys viską pajėgsime sutvarkyti. Tik pradėjus veikti išaiškėja, jog tai, kaip ir kiekvienas darbas, reikalauja daug profesionalių žinių. Tad, kokie žemės darbai būtini, norint tvirto ir ilgaamžio statinio?

CNC staklės: privalumai bei trūkumai

2019-01-14
CNC staklės yra kompiuterizuotos staklės. CNC apdirbimas, kuris reiškia „Computer Numerical Control“, yra modernus gamybos metodas, naudojamas valdyti stakles.

Baldai pagal užsakymą – 5 privalumai

2019-01-08
Baldai pagal užsakymą – tai tokie baldai, kurie gaminami kiekvienam užsakovui individualiai, pagal jo pageidavimus ir pan. Lyginant su iš anksto pagamintais baldais, jie dažnai yra brangesni, tačiau už individualų dizainą reikia mokėti. Baldai pagal užsakymą – garantija, kad būsite išskirtiniai, nes niekas kitas neturės tokių pačių baldų. Kai kurie žmonės tai sieja su ekstravagantiškumu, prabanga, tačiau tai tikrai ne visada yra tiesa.

Užsikirto namų durys – kaip atrakinti spyną?

2019-01-07
Durų užraktai reikalingi kiekvieno iš mūsų namų saugumui. Jie užtikrina ramybę, tačiau kartais gali tapti didele problema, t.y. kai durys užsikerta ir jų neišeina atrakinti raktu. Iš tiesų, vidaus durys gali neturėti užrakto, tačiau lauko durims jis būtinas.

Paminklų gamyba. Į ką reikia atkreipti dėmesį?

2018-11-13
Paminklo pasirinkimas yra pakankamai sudėtinga užduotis, nes reikia nuspręsti dėl medžiagų, apdailos ir graviravimo. Be to, visus šiuos sprendimus reikia priimti itin sunkią akimirką – netekus artimo ir mylimo žmogaus. Dažnai paminklo užsakymu bei kitais darbais pasirūpina šiek tiek tolimesni giminaičiai arba artimieji, kurie lengviau priima netektį, sugeba blaiviau mąstyti. Juk renkantis paminklą, tvorelę blaivus protas būtinas.

TOP 3 pakavimo medžiagos

2018-11-12
Nors judėjimas yra įdomi žmogaus gyvenimo dalis, tai taip pat yra laikas, kuris gali būti labai įtemptas ir kuriame vis daugėja dalykų, kuriuos reikia daryti ir organizuoti. Tiesą sakant, pakavimo medžiagos naudojamos tiek asmeniniams, tiek komerciniams tikslams. Pavyzdžiui, jeigu jūs persikraustote į naują būstą, reikia saugiai pervežti įvairius daiktus iš taško A į tašką B. Tas pats galioja ir pervežimo paslaugas teikiančioms įmonėms ir kt.

Kokybiški dažai sienoms – 5 savybės, į kurias būtina atkreipti dėmesį

2018-11-07
Jeigu įsirengiate arba remontuojate savo būstą, neabejotinai svarstote, kaip išdažyti sienas. Sunku išsirinkti ne tik sienų dažų spalvas, bet ir pačius dažus. Svarbu ne tik atitaikyti spalvą, bet ir išsirinkti kokybiškus, aplinkai nekenksmingus, ilgaamžius, valymui bei plovimui atsparius, pralaidžius vandens garams dažus.

Staklės: rinkitės tik kokybiškas ir ekonomiškas

2018-10-30
Kas yra staklės? Tai – techninis prietaisas naudojamas įvairių medžiagų apdirbimui arba gaminimui. Šiomis spartaus technikos tobulėjimo dienomis tiek pavieniai asmenys, tiek įvairios įmonės sunkiai išsiverčia be šio įrenginio. O jų pasirinkimas išties platus. Tad, kaip išsirinkti pačias našiausias, tik jūsų medžiagai apdoroti tinkamiausias stakles?

Sodo namelių tipai. Kokį rinktis?

2018-10-26
Mediniai sodo nameliai paprastai yra ramus prieglobstis toliau nuo intensyvaus miesto ritmo, tačiau jie nėra tiesiog iš medžio rąstų sudėliota pašiūrė. Tokie vasarnamiai turi savo istoriją, savo tipus ir, priklausomai nuo jūsų poreikio, panaudojimo būdus. Kai kurie tinkami tik vasarą, kai kuriuose galima šildytis ir žiemą. Didesni ir mažesni, tačiau visi iš medienos – o kaip pasirinkti patį geriausią?

Renkamės dušą ir dušo sieneles

2018-10-25
Jeigu šiuo metu įsirengiate naują namą ar butą, arba jį remontuojate, neabejotinai susimąstėte apie tai, kaip įsirengti vonios kambarį. Ar rinktis vonią, ar dušą? Jeigu nusprendėte, kad norite dušo, kitas klausimas – koks jis turėtų būti?